Запорізький нардеп займається кнопкодавством у Раді

Запорізький нардеп займається кнопкодавством у Раді

Двох народних депутатів спіймали на кнопкодавстві під час пленарного засідання. Одним із них є запорізький мажоритарник - Олександр Пономарьов. Також у подібному порушенні підозрюються двоє закарпатських мажоритарників. Про це повідомляє рух "ЧЕСНО".

Так, порушення зафіксували під час голосування народних депутатів щодо пропозиції Дмитра Разумкова запросити до сесійної зали дітей та надати їм слово для п'ятихвилинного виступу в рамках ініціативи ЮНІСЕФ, присвяченої 30-й річниці Конвенції ООН про права дитини. Під час цього голосування народний обранець від партії "Опозиційна платформа - За життя" Микола Скорик натиснув дві кнопки - за себе та свого сусіда.

Крім того, "на гарячому" спіймали також запорізького мажоритарника Олександра Пономарьова. Можна припустити, що він натиснув кнопку замість свого сусіда в Раді - Володимира Кальцева.

Щодо кнопкодавства закарпатських мажоритарників, то тут важко визначити одного винного. Наразі підозра падає на депутатів Валерія Лунченка та Василя Петьовку.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі