Запорізький недобуд і амбітні плани на пологовий будинок (відео)

Запорізький недобуд і амбітні плани на пологовий будинок (відео)

В Олександрівському районі пустує будівля, яку з 1996 року так і не ввели в експлуатацію. Наразі багатоповерхівка слугує хіба що притулком для місцевих безхатченків, та чи звертає на це увагу місцева влада?

Нову сучасну будівлю, до якої повинен був переїхати пологовий будинок №1, почали будувати в 1993 році. Уже через три роки будівництво припинилося. За цей час встигли спорудити цегляні стіни і навіть встановити віконні рами, та через брак коштів будівлю передали у приватні руки. Пізніше багатоповерхівку повернули до комунальної власності.

Як повідомляли ЗМІ, у 2007-2008 роках міська влада планувала виділити гроші з бюджету для завершення будівництва. Однак почалася чергова економічна криза, яка поховала надії на новий пологовий будинок.

Запоріжани знають про амбітні плани на переїзд пологового будинку, але слабо вірять у те, що притулок для безхатченків колись перетвориться на щось істотне. Та все ж таки місцеві мешканці хочуть бачити у чотирнадцятиповерхівці медичну установу – чи то обіцяний пологовий будинок, чи новий корпус університетської клініки. Ще один варіант для забудови – бюджетний житловий масив.

Але, так чи інакше, будівля пустує і невідомо, як довго це триватиме.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі