Запорізький піар на пандемії, півмільйонний дохід радниці Буряка та поштові марки для міськради: підсумки дня

Запорізький піар на пандемії, півмільйонний дохід радниці Буряка та поштові марки для міськради: підсумки дня

Про найцікавіше 15 квітня.

«Не ділом, а фото»: запорізький піар на темі Covid-19

Паніка у медіа та соціальних мережах створили підґрунтя для маніпуляцій та поширення фейків. Багато компаній пропонують товари, медичні препарати, БАДи чи навіть вакцини. Втім, не упускають можливості «самоствердитись» на просторах медіа й зацікавлені особи (політики, депутати, чиновники, бізнес тощо). Та якщо до цього немає нікому діла, штибу: «ну, все ж роблять добрі справи», то трапляються й дежавю, про яке ми розповімо вам сьогодні. (Читати)

Екс-радниця Володимира Буряка зазначила півмільйонний дохід

З 2003 по квітень 2020 року Ольга Полковнікова обіймала посаду начальника управління соціального захисту населення Запорізької міської ради, після звільнення призначена радником мера Запоріжжя Володимира Буряка. Державну службу чиновниці змушена була покинути у зв’язку з досягненням шістдесятирічного віку. (Читати)

Мільйонна зарплатня та подарунки від роботодавця: що містить декларація депутата Запорізької облради?

Майже кожен депутат полюбляє гроші, і це не секрет. Ми не випадково кажемо "майже", адже маємо надію, що десь в Україні знаходиться той самий чесний обранець, образ якого малює кожен виборець. Та сьогодні мова йтиме про депутата, який непогано живе за рахунок свого роботодавця. (Читати)

Запорізька міськрада закупить 15 тис. поштових марок на листування

Покупець – Запорізька міськрада, продавець – акціонерне товариство «Укрпошта», джерело фінансування – місцевий бюджет. Згідно з  договором, міськрада закупила 4800 штук поштових марок F, вартість однієї – 17 грн. А також 9 600 штук поштових марок V вартістю 9 грн за штуку. (Читати)

Посадовці прийняли оперативне рішення щодо розповсюдження Covid-19 по Запорізькій області

На позачерговому засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області від 13.04.2020 було вирішено низку питань. А саме: визнати межу міста Енергодар територією карантинної зони, виділити з резервного фонду обласного бюджету коштів у розмірі до 1500,0 тис. грн  на першочергові заходи щодо ліквідації надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, а саме: ДУ «Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України». (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі