Запорізький підприємець, який перефарбував фасад будівлі, уникнув покарання

Запорізький підприємець, який перефарбував фасад будівлі, уникнув покарання

Запорізька адміністративна комісія, не побачила протиправних дій с боку підприємця, який перефарбував стіну будівлі архітектурної пам’ятки у білий колір.  Про це вони повідомляють на своїй сторінці у Фейсбук.  

Як йдеться у повідомленні, під час розгляду справи було виявлено, що підприємець орендував приміщення, коли вже був даний витвір мистецтва, адже перший поверх будинку був пофарбований у білий колір тривалий час та крім того, поруч знаходяться магазини, які мають аналогічний фасад.

Підприємець мав намір тільки замалювати написи та графіті.

Враховуючи те, що підприємець перефарбовує фасад будівлі у потрібний колір, комісія не вбачає умислу на вчинення протиправних дій з боку підприємця.

Але чи буде знайдено та покарано автора «білого дому» залишається питання?.

Нагадаємо, нещодавно, мережі сколихнула новина про архітектурний витвір, на перетині проспекту Соборного та вулиці Сталеварів, який у народі встигли прозвати «білий дім».

Місцевий підприємець вирішив проявити креативні навички та пофарбував у білий колір частину будинку.

Однак він порушив встановлений закон, адже ця будівля внесена, як пам’ятка містобудування. Ним зацікавилась інспекція з благоустрою Запорізької міської ради, яка склала протокол за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, адже відповідні роботи на об’єктах культурної спадщини мають бути погоджені з органами місцевого самоврядування, органами архітектури та містобудування, а також охорони культурної спадщини. Тому підприємцю потрібно було повернути все до первозданного вигляду.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі