Запорізький прокурор отримав компенсацію від держави у розмірі 1,5 млн грн

Запорізький прокурор отримав компенсацію від держави у розмірі 1,5 млн грн

Петро Чорний отримав компенсацію за незаконне звільнення з прокуратури Запорізької області у розмірі 1,5 мільйона гривень.

Заступник прокурора Запорізької області Петро Чорний 25 липня задекларував отримання заробітної плати за основним місцем роботи у розмірі 1 411 419 гривень.

Вказану суму Петро Чорний отримав за рішенням суду у якості компенсації за незаконне звільнення з посади. Нагадаємо, у березні 2017 року Петра Чорного було звільнено з посади за поданням прокурора області Валерія Романова, тоді з прокуратури «видавлювалися» співробітники, які були уродженцями Запоріжжя, замість них на посади призначали «своїх» людей з інших регіонів країни.

У вересні 2019 року незаконно звільнений колишнім генпрокурором Юрієм Луценком з органів прокуратури заступник прокурора Запорізької області Петро Чорний був остаточно відновлений на посаді усіма судовими інстанціями й приступив до роботи в обласній прокуратурі.

Звільненому з посади у результаті «прокурорських війн» Петру Чорному знадобилось майже 2,5 роки для того, аби довести, що звільнення незаконне. У свою чергу державі незаконне рішення про звільнення Петра Чорного коштувало майже 1,5 мільйона гривень, але матеріальну компенсацію виплатили не коштом Валерія Романова, а з кишень платників податків - пересічних мешканців Запоріжжя та України.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі