Запорізький рятувальник придбав авто за мільйон гривень

Запорізький рятувальник придбав авто за мільйон гривень

Продовжуємо знайомити своїх читачів зі статками наших рятувальників, після історії про закордонні мандрівки заступника ГУ ДСНС у Запорізькій області Олександра Назарова та отримання у подарунок від матері-пенсіонерки новесенького BMW X5 начальником аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС у Запорізькій області Володимиром Мілаєнком ми не сподівались, що зможемо чимось здивувати, але помилялись.

Так, 9 липня 2019 року начальник чергової зміни оперативно-координаційного відділу 1-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Запорізькій області Андрій Покалюк повідомив до НАЗК про придбання автомобіля Toyota Camry 1 037 680 гривень.

За даними сайту офіційного дилера TOYOTA в Запоріжжі  Восток Автомир, у якого було придбано автівку, Андрій Покалюк став власником  Toyota Camry 2.5 Hybrid, 2019 року випуску, у найдорожчій комплектації  PREMIUM.

З цього місця починається незрозуміле. Так, за даними єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування сукупний задекларований дохід родини Покалюк за період з 2016-2020 роки дорівнює 626 987 гривень.

Навіть, якщо припустити, що протягом чотирьох років Андрій та Світлана Покалюк нікуди не витрачали отримані гроші, їм все одно не вистачає понад 400 тисяч гривень на придбання автівки.

За даними декларацій за 2016-2019 роки дружина пожежного Світлана Покалюк ніде не  працювала. Заощаджень протягом останніх років родина не декларувала, кредитів, спадщину не отримували, у лотерею не вигравали.

Вважаємо, що правоохоронні органи повинні з’ясувати джерело доходу, коштом яких було придбано автомобіль бізнес-класу вартістю понад 1 мільйон гривень.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі