Запорізький штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації провів засідання: що було вирішено

Запорізький штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації провів засідання: що було вирішено

Нещодавно губернатор Запорізької області призначив відповідального за роботи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на регіональному рівні, а також було зібрано відповідний штаб. Експертна група провела перше засідання, що стосується організації карантинних заходів на території області.

Як нам стало відомо з власних джерел, на засідання виступили перший заступник ЗОДА Іван Федоров, очільниця Департаменту охорони здоров'я ЗОДА Вікторія Клименко, заступник директора Департаменту з питань цивільного захисту населення Андрій Булавінов, начальник ГУ ДСНС у Запорізькій області Олексій Лепський та ін.

У ході наради представниками штабу було обговорено чимало важливих питань. Однак, було вирішено негайно визнати межі Запоріжжя, Мелітополя та Бердянську територією карантинної зони. Міським головам названих населених пунктів разом із рятувальниками, правоохоронцями та співробітниками Департаменту охорони здоров'я доручено провести маркування меж території карантинної зони, забезпечити інформування населення, провадити профіактичні заходи, встановити контрольно-пропускні пункти на в'їзді до міст.

Крім того, до чергування на КПП планують залучити студентів старших курсів медичного університету.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі