Запорізький суд скасував рішення міськради про передачу землі у парку Яланського фірмі Кальцева

Запорізький суд скасував рішення міськради про передачу землі у парку Яланського фірмі Кальцева

У Запоріжжі суд скасував рішення Запорізької міської ради щодо передачі в оренду землі під кафе "Наутілус" фірмі нардепа Володимира Кальцева. Наразі мерія подала апеляцію.

Про це повідомили у Запорізькому центрі розслідувань з посиланням на рішення Орджонікідзевського районного суду.

Так, за матеріалами справи, у 2018 році ТОВ "Ленд Дівелопмент" звернулось до управління земельних ресурсів з листом про отримання в оренду ділянки, на якій розташована його власність - кафе "Наутілус". Наступного дня, під час сесії міської ради, депутати проголосували про скасування договору про оренду з власниками кафе та передачу землі фірмі "Ленд Дівелопмент". Внаслідок цього підприємство Володимира Кальцева отримала ділянку площею 0,18 гектара необхідну площу в сквері для будівництва ТРЦ.

Власники кафе - родина Цвілих - подали в суд на скасування рішення, оскільки відповідний проєкт рішення не було розглянуто профільною комісією та не оприлюднено на сайті Запорізької міської ради. Також судова експертиза встановила, що на листі зі згодою землекористувача був поставлений підроблений підпис.

Суд ухвалив рішення на користь родини. Варто зауважити, що мерія подала апеляцію, але незрозуміло, які доводи підготувала для нового засідання. При цьому, судові збори та послуги юристів оплачуються за кошт міського бюджету.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі