Запорізький високопосадовець звільнився через неприпустиме ставлення до себе

Запорізький високопосадовець звільнився через неприпустиме ставлення до себе

Нарада, яку провів кандидат в заступники голови ЗОДА Володимир Тарасенко, завершилась звільненням одного з директорів Департаменту облдержадміністрації.

10 жовтня, пройшла нарада під протекцією Володимира Тарасенка (кандидата на посаду заступника голови Запорізької обласної державної адміністрації і водночас кума Віталія Туринка).

В ході засідання пан Тарасенко попросив доповісти Директора Департаменту капітального будівництва ЗОДА Бєлєвцова Сергія Володимировича про справи КП «УКБ».

Однак доповіді так і не судилося завершитись. Володимир Валентинович розкритикував очільника Департаменту капітального будівництва за невиразність його мови. Крім того, використовуючи при цьому нецензурну лексику, яка тільки є в словниковому запасі пана Тарасенка, про це видання дізналось з проінформованих джерел.  

У свою чергу, Бєлєвцов зупинив свій спіч, аргументувавши це тим, що заступник голови ЗОДА некоректно ставиться до працівників облдержадміністрації. А закріпити свою позицію вирішив – написавши заяву на звільнення.

Зважаючи на те, що очільника Департаменту не збиралися звільняти, попри ранішні заслуги, від методів управління нового керівництва відчувається шлейф попередників. Опираючись на вищевикладену інформацію, ставимо питання що це: недолік виховання чи нормальна практика, яка вкоренилась в колі високопосадовців? 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі