Суд призначив покарання для запорізького юриста

Суд призначив покарання для запорізького юриста

Жовтневий районний суд призначив для запорізького юриста з 25 тис. грн штрафу за хабар і обіцянку отримати документи від військкомату про непридатність до служби.

Про це мова йде в судовій ухвалі.

Згідно з матеріалами справи, юрист влітку 2019 року пообіцяв громадянину вплинути на службовців Запорізького обласного військового комісаріату та Хортицького районного військового комісаріату, а також членів позаштатної постійно діючої військово-лікарської комісії Хортицького районного військового комісаріату. Громадянину необхідно було видати документи з відміткою про ступінь непридатності до військової служби та про зміну місця проживання. Крім того, порушник згадав і про особисте знайомство зі службовими особами військових комісаріатів.

Повідомляється, що за свої послуги він запросив 32,5 тис. грн, які отримав згодом поблизу зупинки громадського транспорту “ЗНТУ”. За фактом порушення юриста, затримали та повідомили йому про підозру у скоєнні злочину за ч.2. ст. 369-2 кримінального кодексу (зловживання впливом). Надалі обвинувальний акт було передано прокуратурою до суду.

Під час судового розгляду сторони досягли угоди про визнання винуватості, за якою обвинувачений визнає свою вину та отримує покарання у розмірі 25,5 тис. грн.

В ухвалі мова йде про те, що порушник працює юрисконсультом у ТОВ “БК “Дельта ІІІ”. Як повідомили у виданні "Наші гроші. Запоріжжя", відповідна фірма стала переможцем семи тендерів, отримавши підрядів на 3,67 млн грн.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі