Запорізький заклад отримав штраф за антисанітарію

Запорізький заклад отримав штраф за антисанітарію

Запорізький Комунарський районним судом оштрафовано власника кафе, яке  розташовано у парку ім. Гагаріна на 850 гривень з причини - недотримання гігієнічних вимог при виробництві харчових продуктів. Йдеться у постанові суду.

Згідно з матеріалами справи, у закладні відсутні належні умови прибирання, немає відповідного інвентарю, засобів з дезінфекції приміщення:

«Приміщення туалету для персоналу захаращено, не передбачено умови для дотримання правил особистої гігієни персоналу, відсутній умивальник, мило, дезінфекційні засоби для рук, паперові рушники. Вихід з туалету сконструйований безпосередньо в виробниче приміщення;  чищення та дезінфекція поверхонь обладнання та інвентарю не здійснюються у такий спосіб, щоб забезпечити захист від появи ризику забруднення, а саме: на потужності відсутні дозволені для закладів громадського харчування дезінфікуючі засоби; не розроблені інструкції щодо порядку проведення миття та дезінфекції обладнання, інвентарю» - зазначається у документі.

Персонал приймається на роботу без санітарної книги, не знають основ огляду з протипоказань, щодо поводження з харчовими продуктами, а також навчання у цього оператора ринку з питань гігієни персоналу.

Власник закладу на судове засідання, з невідомих причин не з’явився, тому діло судом було розглянути без нього.

Згідно з частиною 3 ст. 166-22 КУпАП передбачається адміністративна відповідальність за порушення значень параметрів безпечності об’єктів санітарних заходів, встановлених законодавством про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів.

Суд прийняв рішення оштрафувати підприємця на 850 гривень,  а також стягнути судовий збір в розмірі 384,20 гривень. У разі несплати штрафу протягом 15 днів з моменту винесення поставлення, власник кафе повинен заплатити подвійний розмір штрафу в сумі 1700 гривень.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі