Запорізький залізорудний комбінат очолив екснардеп, якого підозрювали у зловживанні службовим становищем

Запорізький залізорудний комбінат  очолив екснардеп, якого підозрювали у зловживанні службовим становищем

​З 1 липня генеральним директором Запорізького залізорудного комбінату став ексміністр промислової політики, колишній народний депутат VIII скликання від фракції "Опозиційний блок"- Дмитро Колесніков. Про це повідомляє Бізнес Цензор.

Відомо, що кандидатуру пана Колеснікова, наглядова рада підприємства затвердила ще 26 червня, та вже з 1 червня він обійняв посаду.

Однак репутація посадовця вже «підмочена» у 2018 році ексгенпрокурор Юрій Луценко вносив до Верховної Ради подання на притягнення до кримінальної відповідальності народних депутатів: Олександра Вілкула, Сергія Дунаєва та Дмитра Колесникова. Персоналія пана Колеснікова була помічена у зловживанні службовим становищем, в результаті чого стало можливим відчуження об'єктів нерухомості - виробничого та лабораторно-побутового корпусу державного підприємства "Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут трубної промисловості. Однак справа далеко не пішла.

Дмитро Колєсніков до свого обрання депутатом Верховної Ради восьмого скликання був заступником виконавчого директора "Фонду Олександра Вілкула" Українська перспектива ", в 2000-х роках тривалий час працював на підприємствах" Метінвесту ", був заступником міського голови Кривого Рогу, міністра промислової політики, народним депутатом від "Партії регіонів".

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі