Нардепа розшукує запорізький суд: детально

Нардепа розшукує запорізький суд: детально

Наступне засідання суду відбудеться 3 вересня.

Народного депутата від партії "Слуга народу" Олександра Куницького  розшукує суд міста Запоріжжя. Він проходить у справі, як потерпілий, однак на судові засідання не з'являється.

Про це йдеться в постанові суду, опублікованій в Єдиному реєстрі судових рішень, повідомляють Букви.

Зокрема, журналісти видання в перший день засідання Верховної Ради зафіксували листування новообраного депутата Олександра Куницького, який відправив своєму другові повістку до суду на 3 вересня.

"Орджонікідзевський районний суд міста Запоріжжя ... Викликається Куницький Олександр Олегович як потерпілий на 13:00 3 вересня, зал 2, справа 335/15216/17. Обвинувачений Венжега Руслан Володимирович ..." - відправив повідомлення Куницький.

В Єдиному реєстрі судових рішень повідомляється, що кримінальне провадження було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань по № 12017080060002946 від 10.08.2017 року. Обвинувачений у справі Руслан Венжега. Його звинувачують у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 125 КК України (Умисне легке тілесне ушкодження). Потерпілий у справі - Олександр Куницький.

В постанові суду зазначається, що Куницький не з'являвся на засідання в цій справі. У зв'язку з цим Орджонікідзевський районний суд міста Запоріжжя доручив органу досудового розслідування Вознесенівського ОП Дніпровського ОП ГУНП в Запорізькій області, в порядку ч. 3 ст. 333 КПК України, провести певні слідчі (розшукові) дії, а саме: встановити фактичне місцеперебування потерпілого Олександра Куницького з метою забезпечення його явки в судове засідання у кримінальному виробництві.

 Зазначено, що події відбулися на острові Хортиця біля історичного комплексу "Запорізька Січ", однак не визначений населений пункт.

Наступне засідання суду відбудеться 3 вересня.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі