Запорізького народного депутата розчарувало засідання в ЗОДА

Запорізького народного депутата розчарувало засідання в ЗОДА

Народний депутат від фракції "Слуга народу" Сергій Штепа відвідав засідання робочої групи ЗОДА щодо адміністративно-територіального устрою області. Зустріч дуже розчарувала нардепа.

За словами Сергія Штепи, Запорізька облдержадміністрація запропонувала три варіанти розподілу області на району. У ході обговорення група народних депутатів від фракції "Слуга народу" підтримала лише один варіант, допрацювавши його і випустивши як окремий. Він передбачає п'ять районів з адміністративними центрами у містах Запоріжжя, Бердянськ, Мелітополь, Енергодар, Пологи. Однак робоча група не врахувала рішення народних депутатів.

На засіданні робоча група, шляхом голосування, вирішила допрацьовувати інший варіант, за яким пропонується шість районів з адміністративними центрами у Запоріжжі, Бердянську, Енергодарі, Мелітополі, Токмаку та Пологах.

На обговоренні, за словами народного депутата, були присутні представники зацікавлених населених пунктів. Натомість, на нараді не було представника Пологівського району, який входить до складу робочої групи.

Сергій Штепа повідомив, що таке засідання було неконструктивним,а рішення прийнято без урахування думки людей і народних обранців.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі