Запорізькому губернатору підвищують зарплатню за малоефективну роботу?

Запорізькому губернатору підвищують зарплатню за малоефективну роботу?

Діяльність голови Запорізької ОДА Віталія Туринка часто оцінюють як малоефективну. Та, як виявилось, за це губернатор отримує ще й доволі високу заробітну плату.

Про це повідомив колишній зступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА Олександр Зубченко.

Документ, оприлюднений ексзаступником свідчить про те, що у березні очільник адміністрації отримав найбільшу заробітну плату з усього керівного апарату - 56 тис. грн. Зокрема, з цієї суми його оклад становить 48 тис. грн. 

"Провалено підготовку до епідемії коронавірусу. Доведено до ручки запорізьку медицину. Охороні здоров'я не вистачає 400 млн. грн. Лікарі та медсестри масово звільняються, у лікарнях немає елементарних засобів захисту. Через повну бездіяльнісь голова ОДА посварився з усіма фракціями обласної ради. Затягування із проведенням сесії згубно відобразиться на термінах закупівлі мед. обладнання та засобів захисту. У кращому випадку поставки будуть наприкінці травня - на початку червня На цей час епідемія буде у розпалі. Чи доживемо?", - зазначає Олександр Зубченко.

Ексзаступник називає Віталія Туринка одним із найслабших керівників за всю історію області. Натомість, Офіс Президента навпаки підймає йому заробітну плату. У відповіді на інформаційний запит зокрема вказано, що зарплатня губернатора за березень 2020 року була перерахована.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі