Запорізьку фірму підозрюють у привласненні коштів на реконструкції пляжу

Запорізьку фірму підозрюють у привласненні коштів на реконструкції пляжу

Запорізького підрядника підозрюють у привласненні коштів, виділених на проведення реконструкційних робіт.

Про це повідомляє "Запорізький центр розслідувань" з посиланням на судовий реєстр.

Так, фірму "Євробудгруп" підозрюють у завищенні об'ємів робіт на реконструкції пляжу у Заводському районі. Про це йде мова в ухвалі Ленінського суду, оприлюдненій 3 квітня поточного року.

Як зазначається в документі, у березні 2020 року слідчий звернувся до судової інстанції з клопотанням про доступ до документів щодо справи про реконструкцію зони відпочинку по ву. Шмідта під пляж. Відповідне клопотання було задоволено суддею.

За матеріалами справи, роботи підрядника були виконані не в повному обсязі у зазначений термін, а вартість невиконаних робіт може становити майже 83 тис. грн. Крім того, додаток до угоди свідчить про те, що вартість робіт вказана як приблизна і підлягає уточенню при зміні поточних цін. Зазначається, що кошторис не був наданий слідчому.

Нагадаємо, що тендер на виконання реконструкції пляжу було оголошено у травні 2017 року. Переможцем аукціону стала фірма "БК "Євробудгруп", з якою Управління капітального будівництва уклало угоду. Вартість робіт оцінили у понад 7 млн грн. Фактично, роботи були виконані не в повному обсязі до завершення вказаного строку.

У квітні 2019 року підприємство провело ще один тендер, переможцем якого стала фірма "Теплобудімпорт".

Засновником компанії "Євробудгруп" є Вячеслав Вахітов, а контактною особою зазначається Олександр Ковальов. Зазначена фірма виконувала підряди для ПАТ "Запоріжсталь". При цьому, товариство вказувало субпідрядником фірму "Віват Інвест", яка пов'язана з одним із заступників голови ЗОДА (бенефіціаром фірми є дружина Володимира Тарасенка).

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі