На Запорізьку обладміністрацію чекають масові скорочення

На Запорізьку обладміністрацію чекають масові скорочення

Керівництво Запорізької облдержадміністрації знайшло новий метод випускання пару – масштабні звільнення підлеглих.

Зазначимо, вчора, стало відомо, що буде скорочено Департамент екології та природних ресурсів і створять новий структурний підрозділ – Департамент агропромислового розвитку та захисту довкілля.

За нашою інформацією, кадрова пертурбація торкнулась й інші структурні відділи. В рамках оптимізації без основного місця роботи з 01.02.2020 року залишаться 92 людини.

Так, згідно з розпорядженням голови обласної держадміністрації №588 від 28.11.2019 р., скороченню підлягають наступні структурні підрозділи ОДА:

 

Крім того, пропонується збільшити чисельність наступних структурних підрозділів:

Планується з наступного року передати повноваження Департаменту економічного розвитку і торгівлі - агропромисловому Департаменту. Перейменувати Департамент агророзвитку на Департамент агропромислового розвитку та захисту довкілля ЗОДА.

Функції новоспеченої структури:

  • Забезпечення реалізації державної аграрної політики, розроблення та виконання регіональних інноваційно-інвестиційних та інших програм і прогнозів розвитку галузей агропромислового виробництва;  
  • Забезпечення реалізації держпідтримки у сферах охорони навколишнього середовища, раціонального використання, відтворення та охорони природних ресурсів, поводження з відходами, екологічної безпеки, заповідної справи;
  • Здійснення регулювання у сферах охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення та охорони природних ресурсів тощо.

У свою чергу, життя кардинально зміниться у  представників Капбудівництва. Про які міжнародні тендери та будівництво доріг й мостів може йти мова, коли левову частку фахівців скорочують? Що це абсолютна некомпетентність або байдужість посадовців на Запорізький край?

 

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі