Запорізьку "виховательку", підозрювану у вбивстві дитини можуть випустити на волю

Запорізьку 'виховательку', підозрювану у вбивстві дитини можуть випустити на волю

У Запоріжжі "виховательку", підозрювану у вбивстві однорічної дитини, можу випустити із СІЗО. Про це стане відомо після засідання апеляційного суду, яке відбудеться завтра.

Про це повідомив адвокат батьків загиблої дівчинки Тимур Мамедов. 

За слова правозахисника, інформація про судове засідання надійшла лише сьогодні. 

"Завтра 12.06.2020 о 10.00 відбудеться судове засідання в Запорізькому апеляційному судді за скаргою адвоката, який діє в інтересах обвинуваченої Суханової І.І., по справі про вбивство малолітньої дівчинки Лесі", - йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, нещодавно у Запоріжжі сталася трагедія із загибеллю дитини. Дівчинка знаходилась у псевдо приватному дитячому садку, який розташовувався у приватній квартирі.  Мати дівчинки вперше скористалась послугами так званого садочка, який об лаштований у трикімнатній квартирі одного з районів Запоріжжя. Через годину батькам подзвонила «вихователька» Ірина, та повідомила, що дівчинка, який було більше року, померла.

За словами бабусі загиблою, причину смерті жінка аргументувала тим, що дівчинка сильно плакала, від цього вона почала блювати та вдавилась. Вихователька наполягає – дівчинка була хвора.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі