"Заробітки" нардепа, розширення бізнесу чиновників і півмільйона за дороги: підсумки дня у Запоріжжі

'Заробітки' нардепа, розширення бізнесу чиновників і півмільйона за дороги: підсумки дня у Запоріжжі

Про найважливіше 17 березня.

Як працюють у Запоріжжі комунальні та державні установи в режимі карантину

Режим карантину завдав немало дискомфорту містянам. Ми вирішили дізнатись, як сьогодні працюють комунальні та державні установи, та які послуги ви можете отримати. Рішенням регіональної комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області заборонено здійснювати особистий прийом громадян в усіх органах державної влади та органах місцевого самоврядування. (Читати)

Запорізький каскад фонтанів "Райдуга" відремонтують за 745 тисяч

КП "Титан" оголосило тендер на виконання послуг з поточного ремонту каскаду басейнів "Райдуга" зі сходами та підпірними стінами. Вартість ремонтних робіт оцінили в 745 тис.грн. (Читати)

Як нардеп Михайло Крячко заробляє на «бізнес-запитах»

Народний депутат України від Політичної партії «Слуга народу» Михайло Крячко є одним з найактивніших запорізьких політиків. Так, з моменту обрання ним до різних інстанцій було подано  35 депутатських запитів. (Читати)

Стало відомо, хто реконструюватиме площу Фестивальну у Запоріжжі

Тендер на реконструкцію площі Фестивальної завершено. Стало відомо, яка фірма виконає відповідні роботи. Як не дивно, фірма першого заступника голови ЗОДА Івана Федорова залишилась "за бортом". (Читати)

Заступник директора заробив півмільйона на запорізьких дорогах?

Карантин карантином, а знайомство з деклараціями запорізьких чиновників за розкладом. Сьогодні до нашого поля зору потрапила щорічна декларація заступника директора з будівництва та ремонтів та начальника відділу технічного нагляду ДП "Місцеві дороги" у Запорізькій області. (Читати)

Як мелітопольські можновладці розширюють свій бізнес

ПП «АБЗ» повідомляє про виробництво асфальтобетонних сумішей для будівництва доріг на асфальтозмішувальній установці ДС-1683. Асфальтобетонний завод номінальною продуктивністю 160 т/год. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі