Зарплати судів та перших осіб Запоріжжя, доля медицини та залишки місцевих політичних сил:

Зарплати судів та перших осіб Запоріжжя, доля медицини та залишки місцевих політичних сил:

Найголовніше за 7 травня

Правда про суддівські зарплати: понад 100 тис. в місяць отримує запорізьке "верховенство права"

Пам’ятаєте, 10 квітня Президент України Володимир Зеленський заявив про те, що з 1 квітня заробітна плата держслужбовців не перевищує 47 тисяч. Ми промоніторили реєстр НАЗК та з’ясували, що окремі судді Запорізької області у квітні отримали заробітну плату в розмірі понад 100 000 гривень.

У медичному закладі на Запоріжжі встановили 5 апаратів ШВЛ

У Енергодарській «Спеціалізованій медико-санітарній частині»  встановлено та передано в експлуатацію 5 нових апаратів штучної вентиляції легенів. Про це повідомив у Фейсбуці головлікар СМСЧ Енергодара Андрій Бредіхін. Більше тут.

Зарплата перших осіб на Запоріжжі перевалила за 50 тис. грн

Запоріжани бідніють, ледь зводячи кінці з кінцями в умовах позбавлення роботи через коронавірус, а VIP-чиновники Запоріжжя, навпаки – багатіють. Такий висновок можна зробити, прочитавши відповідь від влади на наш традиційний запит відносно зарплат чиновників за місяць. Більше тут.

Доля запорізької медицини: чи отримають лікарі обіцяну надбавку?

Президент України Володимир Зеленський звернувся до керівників ОДА, які мають причетність до затримки виплат медикам. Лідер держави навіть погрозив посадовцям звільненнями. Запорізька область також увійшла до "списку" регіонів, де медикам досі не виплачено обіцяної надбавки. Що про це думають місцеві активісти та представники медичної сфери - поцікавились наші журналісти. Більше тут.

Журналістське розслідування зекономило понад 300 тис. грн бюджетних коштів на темі з медкросоверами

Сьогодні зранку на Майдані Героїв відбулось урочисте вручення службового автотранспорту працівникам закладів охорони здоров’я області, що надають медичну допомогу у сільській місцевості. ЗОДА придбала 17 кросоверів марки Renault Duster загальною вартістю 8 млн грн. Ключі від автівок вручає голова Запорізької ОДА Віталій Туринок. Більше тут.

Які політичні сили Запорізького регіону дійшли до прийдешніх виборів 2020 року?

Час плине на очах, день замінює ніч, після весни прийде літо, а осінь змінить не тільки «зелену обгортку», але й головні інфоприводи регіону, де «актуалочкою» стануть місцеві вибори. Вчора ми розібралися із партійними змінами у Запорізькій міській раді, тож сьогодні розглянемо, що залишилось від фракцій Запорізької обласної ради на сьогодні, у порівнянні з 2015 роком, за даними Громадянської мережі ОПОРА. Більше тут.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі