Зарплатні запорізьких посадовців, нове замовлення для турецького підрядника та доля "Мотор Січі": підсумки дня

Зарплатні запорізьких посадовців, нове замовлення для турецького підрядника та доля 'Мотор Січі': підсумки дня

Про найголовніше 12 травня.

Одіозний начальник філії Бердянського порту декларує люксовий автопарк дружини

Наразі у філії формально два керівники: Тарас Верніба, з 20 березня тимчасово призначений у зв'язку з відстороненням колишнього керівника, ну, й сам Олександр Барчан оскільки суд не продовжив період його відсторонення від посади. Тому як чоловік при посаді, пан Барчан повинен був скласти новеньку декларацію за 2019 рік, з якою наразі й познайомимось. (Читати)

Назад у 90-ті: Хто підпалює автомобілі запоріжан?

Інформаційний простір Запоріжжя та області все частіше видає новини про чергові умисні підпали автомобілів. Тільки за 5 місяців 2020 року зафіксовано 13 заяв. Про це стало відомо із відповіді на запит від Національної поліції України. Але кому потрібно шкодити майно рядових запоріжан, чиновників, активістів та посадовців міста? Чи можна припускати повернення у регіон 90-х років, коли підпал входив до методів залякування та демонстрації «чия це корова та хто її буде доїти»? (Читати)

Топ зарплат посадовців Запорізької обласної ради

Видання «Факти Запоріжжя» традиційно публікує зарплати чиновників Запорізької обласної ради, щоб запоріжани знали більше про те, як витрачаються їх податки. (Читати)

Турецька компанія за 1 мільярд відремонтує трасу Харків-Ялта

6 травня Службою автомобільних доріг у Запорізькій області з турецькою компанією ÖZALTIN İNŞAAT TİCARET VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ укладено два договори на проведення середнього ремонту двох ділянок дороги державного значення Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта М-18. (Читати)

Відібрати у китайців чи віддати американцям: яка доля чекає на "Мотор Січ"?

Навколо запорізького підприємства "Мотор Січ" знову починають точитися інтриги. Нещодавно в процедурі продажу акцій китайським компаніям з'явився новий поворот. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі