Зарплатня керівництва ЗОДА, новоспечений зам губернатора та несприятливі дні Івана Федорова: підсумки дня

Зарплатня керівництва ЗОДА, новоспечений зам губернатора та несприятливі дні Івана Федорова: підсумки дня

Найголовніше за 13 березня

Владну верхівку Запоріжжя «шалено преміювали» до 180%

Зарплату в 100 000 грн, мабуть, хоче чи не кожен українець. Та поки хтось лише мріє, дехто її вже отримує. Дійсно, це питання залишається відкритим, адже не зрозуміло, за що чиновники отримують такі шалені гроші. В той час, коли не вистачає грошей на виплату заробітної плати вчителям та медикам, керівництво ОДА встановлює собі великі відсотки премій та надбавки за інтенсивність. Видання «Факти Запоріжжя» вирішило познайомити своїх читачів з цими сумами та, власне, й самим керівництвом Запорізької облдержадміністрації. Більше тут.

У Запорізькій ОДА знайшли заміну Марині Кудерчук

Запорізька адміністрація знайшла заміну Марині Кудерчук, яка раніше обіймала посаду заступника голови області. Наразі посадовиця очолює Держкіно.Так, на стажування вищевказаної посади призначений В'ячеслав Дзятківський. Більше тут.

Як за рахунок бюджетних закладів Мелітополя високопосадовці отримують багатомільйонний прибуток (відео)

Сьогодні хочемо вас познайомити з депутатом Мелітопольської райради Сергієм Сметаніним (обраний у 2015 році від Аграрної партії України). З моменту обрання очолює комісію з питань бюджету та соціально-економічного розвитку району. Втім це не єдина ніша, яку зайняв Сергій Володимирович - подробиці дізнавайтесь у відеоматеріалі. Більше тут.

Чорна кішка перебігла Івану Федорову доріжку?

Останнім часом у полі зору журналістів перебуває постать першого заступника губернатора Запорізької ОДА Івана Федорова. У зв'язку з чим пан Федоров навіть зібрав учора, 11 березня, колегію ЗМІ. В ході зустрічі посадовець зазначив, що всі "чутки", які ширяться мережею про його звільнення, мають замовний характер, так само як і його приналежність до низки компаній з численними доходами. Втім, окрім журналістів, діяльністю Федорова зацікавилися й народні депутати. Більше тут.

Авторський нагляд за будівництвом запорізьких мостів обійдеться Облавтодору у 6,4 мільйона (оновлено)

Сьогодні, 11 березня, обласна Служба автомобільних доріг уклала угоду з товариством щодо надання послуг з нагляду за будівництвом. Це обійшлося Облавтодору у 6,4 млн грн. Більше тут.

Відпочинок по-запорізьки: ТОП заходів на найближчі вихідні

Судячи з прогнозу погоди на найближчі вихідні дні на нас чекає пасмурна погода. Тож насолодитись теплим весняним сонечком не вийде. У зв'язку з цим пропонуємо ознайомитись із заходами, які відбудуться у Запоріжжі найближчим часом. Більше тут.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі