Зарплатня посадовців,"ліквідація" генпрокурора та дозвілля у Запоріжжі: підсумки дня

Зарплатня посадовців,'ліквідація' генпрокурора та дозвілля у Запоріжжі: підсумки дня

Найголовніше за 6 березня

Зарплатня запорізьких посадовців: інфографіка

Після недавнього «зарплат-гейту» міністрів, силовиків, Генпрокурора та голів наглядових рад державних підприємств нам стало цікаво, яку зарплатню отримують посадовці у Запоріжжі. Більше тут.

"Політична розправа" над ексгубернатором Запорізької області

Народні депутати від політичної партії Слуга Народу Михайло Крячко та Роман Соха 11 лютого направили депутатський запит про розслідування правопорушень, вчинених колишнім головою Запорізької обласної державної адміністрації Костянтином Брилем. Більше тут.

Як запорізькі депутати генпрокурора "ліквідували"

За висловлення недовіри генпрокурору Руслану Рябошапці, що є підставою для його звільнення, Верховна Рада надала у четвер, 5 березня, 263 голоси. Участь за відставку генпрокурора взяли й безпосередньо запорізькі нардепи. Більше тут.

Останній полонез першого заступника голови Запорізької області: в ОП вирішили зняти з посади Федорова

В офісі президента України вирішили зробити кадрові перестановки в Запорізькій облдержадміністрації. Так, першого заступника голови ОДА Івана Федорова вирішили звільнити з обійманої посади. Більше тут.

Запорізька політехніка безпечна для студентів?

Продовжуємо разом з вами дізнаватись про стан пожежної безпеки у начальних закладах Запоріжжя. Минулого разу ми писали про пожежну безпеку у Запорізькому національному. Більше тут.

Як провести своє дозвілля в Запоріжжі

Сьогодні незвична п'ятниця: у всіх святковий настрій, красиві жінки, які вже приймають привітання, чоловіки з квітами та подаруночками - який там робочий настрій? А ми вже підготували для вас афішу подій та заходів на ці вихідні. Більше тут.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі