Зарплатня запорізьких посадовців: інфографіка

Зарплатня запорізьких посадовців: інфографіка

Після недавнього «зарплат-гейту» міністрів, силовиків, Генпрокурора та голів наглядових рад державних підприємств нам стало цікаво, яку зарплатню отримують посадовці у Запоріжжі.

Користуючись тим, що чиновники та депутати Запорізької області вже почали подавати  декларації за 2019 рік ми промоніторили реєстр Національного агентства з питань запобігання корупції та склали свій рейтинг отриманих заробітних плат.

Перше місце нашого рейтингу обіймає суддя третього апеляційного адміністративного суду Тамара Прокопчук, яка у 2019 році задекларувала отримання 1 879 714 грн заробітної плати та  131 362 грн пенсії. Загалом протягом минулого року суддя отримала дохід у розмірі 2 011 076 гривень.

Друге місце зайняв директор Комунальне підприємство «Благоустрій міста» Дніпровської міської ради Павло Івко, який задекларував отримання заробітної плати у розмірі 1 296 032 гривень та пенсію у розмірі 135 720 гивень. Загальний дохід очільника комунального підприємства у 2019 році склав 1 431 752 гривень.

На третій сходинці нашого рейтингу знаходиться начальник служби ГФ з АЕС  відокремленого підрозділу Запорізької атомної електростанції Андрій Колпак, який задекларував отримання 1 215 479 гривень заробітної плати.

Цікаво, що не тільки київські міністри отримують мільйонні зарплати на посадах у державних підприємствах та установах, у Запоріжжі деякі посадовці теж декларують захмарні доходи.

Враховуючи, що декларування буде закінчено 1 квітня ми гарантуємо, що суддя, директор КП та начальник служби АЕС це лише «перші ластівки» чиновників-мільйонерів Запоріжжя.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі