Зарплатня запорізьких посадовців, розподіл екофонду та бізнес на освіті: підсумки дня

Зарплатня запорізьких посадовців, розподіл екофонду та бізнес на освіті: підсумки дня

Найголовніше за 22 листопада

Інфографіка: Скільки отримують очільники департаментів Запорізької міськради?

Редакція видання "Факти Запоріжжя" продовжує активно цікавитися розміром заробітних плат місцевих чиновників. На цей раз ми проаналізували зарплатні очільників департаментів Запорізької міської ради. Та, на жаль, представники двох департаментів не відповіли на наш інформаційний запит. Не дивлячись на це, у полі зору журналістів з'явились деякі цікавинки. Більше тут.

Як перший заступник голови Запорізької області екофонд розподіляв

Журналісти нашого видання дізнались про обсяги фінансування заходів, спрямованих на охорону та раціональне використання природних ресурсів, які фінансуватимуться коштом фондів охорони навколишнього природного середовища місцевих бюджетів у 2020 році.

За даними інсайдера, перший заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Іван Федоров, який є корінним мешканцем Мелітополя розподілив екологічні кошти наступним чином: Загалом у 2020 році з обласного бюджету планується витратити на природоохоронні заходи 113 249 569 гривень, а з місцевих бюджетів виділять 1 363 869 гривень. Більше тут.

Бізнес на освіті: Як запорізькі посадовці заробляють гроші

Посадовців Департаменту освіти та науки Запорізької міської рад звинувачують у розкраданні бюджетних коштів.

Системно на адресу електронної скриньки нашого видання надсилали матеріали щодо корупційної складової посадових осіб вищезазначеного департаменту. Ми вирішили дослідити цю справу і ось, що знайшли. Більше тут.

Запорізька міська рада готується прийняти бюджет на 2020 рік

На сайті міської ради з’явився проєкт рішення «Про бюджет міста на 2020 рік». Відповідно до документа, доходи міста складатимуть 7,4 млрд грн. Планується, що місто отримає 6,1 млрд грн податкових надходжень (з них 4,1 млрд податки на доходи, податки на прибуток, податки на збільшення ринкової вартості). Власна підприємницька діяльність комунальних установ принесе 9,3 млн грн.  Субвенція і  дотація  на медицину та освіту  - 1,06 млрд грн. Більше тут.

Нові кадрові призначення в Приазовському Нацпарку

Дмитра Воловика призначили в.о. директора Приазовського національного природного парку.Нагадаємо, 18 листопада завершився контракт директора Нацпарку Дмитра Воловика. Крім того, голова Запорізької області Віталій Туринок висловив своє невдоволення стосовно роботи Воловика.Більше тут.

Територія милосердя: У Запоріжжі проведуть масштабний благодійний фестиваль

22 листопада, організатори благодійного фестивалю «Гармонія сердець» провели пресконференцію, під час якої анонсували проведення заходу. Створювачі фестивалю розповіли про ідею появи заходу та мету його проведення. Більше тут.

Освітній омбудсмен України зустрівся із запорізькими студентами: репортаж візиту

Сьогодні, 22 листопада, до Запорізького національного університету завітав освітній омбудсмен Сергій Горбачов. Він розповів про захист прав в освіті та окреслив вектори своєї діяльності. Більше тут.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі