Заступник директора заробив півмільйона на запорізьких дорогах?

Заступник директора заробив півмільйона на запорізьких дорогах?

Карантин карантином, а знайомство з деклараціями запорізьких чиновників за розкладом. Сьогодні до нашого поля зору потрапила щорічна декларація заступника директора з будівництва та ремонтів та начальника відділу технічного нагляду ДП "Місцеві дороги" у Запорізькій області.

Варто зазначити, що Віктор Цинка вказав у своїй декларація дружину та двох дітей, у зв'язку з чим майже все майно належить не самому посадовцю, а родині.

Так, подружжя має дві квартири, кожна з яких записана на чоловіка та жінку. Крім того, у власності Юлії Цинки земельна ділянка площею 579 кв.м.

Автомобіль також задекларований дружиною посадовця - Toyota Aygo 2013 року випуску. На момент придбання транспортного засобу (24 вересня 2019 року) його вартість становила 285 тис. грн. 

За 2019 рік Віктор Цинка отримав заробітну плату за основним місцем роботи у розмірі 555,8 тис. грн. Місце роботи дружини не вказується, однак зазначаєтсья, що вона має два місця заробітку - основну роботу та за сумісництвом. За рік вона отримала загальну зарплатню у розмірі 188,7 тис. грн.

Родина має 15 відкритих банківських рахунків, 8 з яких належать дружині чиновника.

Як виявилось,запорізькі дороги приносять непоганий заробіток. Однак не варто забувати про стан цих самих доріг, за які так охоче отримують гроші чиновники.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі