Заступника директора «Дубового гаю» відсторонили від обов’язків

Заступника директора «Дубового гаю» відсторонили від обов’язків

Слідчим суддею Жовтневого районного суду міста Запоріжжя задоволено клопотання слідчого поліції та відсторонено від посади заступника директора з технічних питань парку «Дубовий Гай», терміном на два місяці. Про це повідомляє пресслужба відомства.

Як повідомляється, суд заслухав сторони справи та визнав обґрунтованим доводи прокурора та дійшов висновку про  можливості впливу підозрюваного на свідків по справі, частина з яких є його підлеглими.

Органи досудового розслідування підозрюють посадовця в порушенні під час будівництва правил, що стосується безпечної експлуатації споруд, що спричинило загибель Ані Ждан.

Нагадаємо, адвокат родини загиблої Ані Ждан вважає, що справу місцева влада намагається «зам’яти» та всю провину перекласти на заступником директора парку.

«Він дає свідчення про те, що на нього чинився тиск і його змусили підписати документ про демонтаж дерев'яних скульптур "заднім числом". Це верх цинізму, панове! Для відбілювання директора парку Комаренко просто знайшли стрілочника. Але ніхто не міг передбачити, що рядовий співробітник не захоче брати всю провину на себе і відповідати за бездіяльність горе-чиновників. У разі підтвердження даної інформації пану Комаренко світить ще одна стаття» - пише адвокат.

Директора парку «Дубовий гай» Олега Комаренко, якого звинувачують у службовій халатності, звільнили з посади. Про це свідчать дані, у його електронній декларації.

8 -го березня на 8-річну відвідувачку парку "Дубовий гай" впала 200-кілограмова конструкція ведмедя. Внаслідок інциденту дівчинка отримала травми, які через деякий час виявилися смертельними.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі