Затяжний ремонт проспекту, курйози запорізької влади та проблемні мости: підсумки дня

Про найважливіше 12 лютого.

Затяжний ремонт проспекту Маяковського

Продовжуємо розповідати про реконструкції вулиць, доріг та площ Запоріжжя, які будуть проведені у 2020 році, як з’ясувалося реконструкція площі Фестивальної, на яку виділено 120 мільйонів гривень, це тільки початок. (Читати)

Енергодар упроваджує інструменти е-демократії: влада відкрито співпрацює з громадянами

Вже 4 роки поспіль в Енергодарі успішно працює ініціатива, що має на меті впровадження інноваційних механізмів участі громадян у вирішенні локальних проблем, допомагає самоорганізуватися й налагодити результативну співпрацю як із місцевою владою, так і з комунальними підприємствами. З 2012 року Фонд Східна Європа виконує проект «Відкрите місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади», а в Енергодарі втілення цієї ініціативи відбулося за підтримки Проекту ПРОМІС. (Читати)

Валютні активи та автопарки: як живуть співробітники запорізького підприємства "Іскра"

Казенне підприємство «Науково-Виробничий Комплекс «Іскра» відоме виробництвом наземної радіолокаційної техніки оборонного комплексу України. Співробітників підприємства позиціонують як високоінтелектуальних і першокласних. Проте їх заробітна плата та спроможність до матеріального забезпечення - це вже інше питання. (Читати)

Будівництво по-запорізьки: на що у 2019 році витратили бюджетні кошти?

Чимало інфраструктурних об'єктів Запоріжжя потребують капітального ремонту, але, крім того, постає нагальна потреба у будівництві нових приміщень для різноманітних закладів. Ми вирішили поцікавитись у міської ради, які об'єкти соціального призначення були збудовані та відремонтовані у Запоріжжі в 2019 році.  (Читати)

Місія не(здійсненна): Хто візьметься за запорізькі довгобуди? (відео)

Прем'єр Олексій Гончарук урочисто на власній сторінці в Фейсбук оголосив 26 листопада 2019  року про початок тендеру на будівництво автотранспортної магістралі. «Сказано-зроблено!»- написав посадовець. Та як кажуть, «не довго музика нам грала». (Читати)

Курйози запорізької влади: міськрада хвилюється за тексти проєктів рішень?

Запорізька міська рада працює, не покладаючи рук. Офіційний сайт установи лише встигає поповнюватися новими проєктами рішень. Та один із документів викликав подив у наших журналістів. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі