Затяжний ремонт проспекту Маяковського

Затяжний ремонт проспекту Маяковського

Продовжуємо розповідати про реконструкції вулиць, доріг та площ Запоріжжя, які будуть проведені у 2020 році, як з’ясувалося реконструкція площі Фестивальної, на яку виділено 120 мільйонів гривень, це тільки початок.

Під час моніторингу електронної системи Прозоро ми помітили, що у січні КП «Управління капітального будівництва» Запорізької міської ради оголосило дві тендерні закупівлі на проведення ремонтних робіт на проспекті Маяковського, вартістю 8,8 мільйона гривень, адже це саме той об’єкт про успішну реалізацію якого влітку 2019-го прозвітував Володимир Буряк. На даний момент вартість реконструкції проспекту Маяковського вже перевищує 87 мільйонів гривень.

Нагадаємо, йдеться про масштабну реконструкцію чергового об'єкта міської інфраструктури - пішохідної алеї і проїжджої частини на проспекті Маяковського. Протягом реконструкції побудували нову дорогу, місця для паркування, пішохідні тротуари, провели багато підземних робіт і замінили велику кількість комунікацій – каналізацію, водопостачання, провели підключення абонентів, поклали тротуарну плитку та встановили лавки.

Протягом 2018-2019 років реконструкцію автодороги по проспекту Маяковського від вулиці Патріотичної до каскаду фонтанів «Веселка» виконувало ТОВ «Ремшляхбуд» - компанія, яка належить депутату Запорізької обласної ради Олександру Кіркову, вартість робіт склала понад 40 млн грн. Реконструкцією пішохідної частини проспекту Маяковського здійснювала ТОВ «Девелопмент Енд Констракшн» - будівельна компанія з Маріуполя, на розрахункові рахунки якої протягом 2018-2019 років було перераховано понад 36 млн грн. Загалом, впродовж двох років міською радою на ремонт проспекту Маяковського було витрачено понад 76 мільйонів гривень.

Звісно, міська рада справилась із завданням. Так, на сьогодні оновлений проспект Маяковського вже став улюбленим місцем для багатьох містян, у теплу погоду, ввечері тут безліч мам з дітьми у візочках, молодих пар, людей похилого віку.

Але, враховуючи той факт, що у 2018 році на реконструкцію об’єкту було заплановано виділити 62,5 млн грн, (на автодорогу 36,8 млн грн, на пішохідну частину 25,6 млн грн), у 2019 році додатково виділено ще 15 мільйонів та повідомлено про успішне завершення проєкту, додаткове виділення у 2020 році ще 8,8 млн викликає закономірне запитання: що там будуть ремонтувати та коли закінчиться ремонт?

До речі, на даний час початкова вартість проєкту реконструкції проспекту Маяковського збільшилась майже на 40 % (з 62,5 у 2018 до 87,4 млн гривень у 2020 році).

Якщо Вам відомі:

  • 1. факти порушення законів України посадовими особами;
  • 2. факти про корупційні схеми у державних органах, комунальних підприємствах та органів місцевого самоврядування;
  • 3. зловживання службовим становищем посадових осіб.

Звертайтесь до ГО "Справжні дії":

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі