Завершення розведення сил в Золотому: офіційно

Завершення розведення сил в Золотому: офіційно

За словами української сторони, моніторингова місія ОБСЄ виконала верифікацію відведення сил. Етап розведення сил українських військових і сепаратистів самопроголошеної "Луганської народної республіки" ("ЛНР") на ділянці №2 в районі населеного пункту Золоте-4 завершено.

Про це в п'ятницю, 1 листопада, повідомили на сторінці Операції об'єднаних сил (ООС) України в Донбасі в Facebook.

Представники Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки й співпраці в Європі (СММ ОБСЄ) "виконали верифікацію" виконаної роботи, в тому числі з використанням безпілотних літальних апаратів (БПЛА), вказали в ООС.

"Протягом поточної доби втрат серед особового складу ООС в результаті обстрілів не зафіксовано", - наголошується в заяві.

Начальник прес-центру ООС Андрій Агєєв також зазначив, що протягом наступних 30 днів будуть демонтовані оборонні споруди на позиціях українських військових і сепаратистів.

Факт закінчення розведення підтвердили й в Спільному центрі з контролю і координації за режимом припинення вогню, зазначивши, що його виконано "відповідно до плану-графіку, погодженому в Мінську". Процес відведення сил був запущений в Золотому 29 жовтня. У Петровському він стартує 4 листопада.

Київ чекає зустріч в "нормандському форматі"

Тим часом глава МЗС України Вадим Пристайко 1 листопада висловив думку, що зустріч в "нормандському форматі" (між Україною, РФ, Німеччиною і Францією) може відбутися до кінця місяця.

За його словами, Україна вже дотримала цілий ряд домовленостей, зокрема, схвалила "формулу Штайнмайера" і взяла участь в розведенні сил у Станиці Луганській і селищі Золоте.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі