Завищена вартість масок, "квартира роздору" та кілометрові черги на зупинках: підсумки дня у Запоріжжі

Завищена вартість масок, 'квартира роздору' та кілометрові черги на зупинках: підсумки дня у Запоріжжі

Про найголовніше 20 березня.

Запорізькі тепломережі замовили медичні маски за завищеною ціною

Концерн "Міські теплові мережі" завершив тендер на купівлю медичних масок. Однак елемент особистого захисту можуть придбати по завищеній вартості. (Читати)

У Запорізькій області з'явився новий очільник поліції: що про нього відомо

Вчора, 19 березня, у ГУНП представили нового очільника Бердянського відділу поліції. Ми ознайомились із декларацією цієї персоналії, яка містить чимало цікавих відомостей. (Читати)

Для людей маски, а собі - грошові «запаски»: запорізькі заклади озброюються засобами захисту

Не дивлячись на те, що в країні оголошено карантин і громадян за можливості просять залишатись вдома, деякі інстанції все ж повинні працювати. Органи правопорядку, аварійні служби, ДСНС продовжують виконувати свої обов’язки. Так само продовжують свою роботу органи судової влади. Жодних повідомлень на сайті Територіального управління Державної судової адміністрації України в Запорізькій області щодо змін у режимі роботи не має. (Читати)

Відняли у дітей - віддали лікарю: як у Бердянську ділили державну квартиру

У Бердянську по вулиці Італійська спокійно собі розташовувались позашкільні установи  «Станція юних техніків» і «Станція юних натуралістів», у яких займалися 105 вихованців. Однак, бердянським чиновникам напевно здалося, що дітлахи займаються дурницями та нераціонально використовують приміщення, тому вирішили їх «заслати» у Будинок дитячої та юнацької творчості, філію ліквідували, а приміщення відали на більш «корисні» потреби (Читати)

Чого мешканцям Запорізького регіону боятися більше коронавірусу чи туберкульозу?

На електронному сайті петицій президента з'явилося звернення щодо недопущення руйнування фтизіатричної галузі України. Автором петиції виступає голова Правління БО «Фундація «Громадський рух «Українці проти туберкульозу» Віталій Руденко, у своєму звернені зазначає, що з 1 квітня 2020 року протитуберкульозні заклади переходять на умови контракту  з Національною службою здоров'я України. Протитуберкульозні заклади претендують на пакет послуг «Лікування дорослих та дітей із туберкульозом», але ця система не відповідає тим проблемам, що наразі склалися в країні. (Читати)

Півтори години в черзі: транспортний колапс у Запоріжжі

У зв'язку з карантинними заходами, через розповсюдження коронавірусу, в Запоріжжі обмежили кількість пасажирів у громадському транспорті до 10 осіб. Однак, за словами наших читачів, це призвело до довжелезних черг, та конфліктів між пасажирами й свавіллям водіїв. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі