Завищена вартість послуги топозйомки Енергодару

Завищена вартість послуги топозйомки Енергодару

Виконавчий комітет Енергодарської міської ради планує замовити послуги з топографо-геодезичної зйомки масштабу 1:500 території міста Енергодара Запорізької області загальною площею 344 га, вартістю понад 5,8 млн гривень, відповідне оголошення розміщено в електронній системі Прозоро.

Технічний звіт з топографо-геодезичної зйомки масштабу 1:500 території міста Енергодара складається з метою планування, будівництва, реконструкції та благоустрою територій, забезпечення спрощення надання вихідних даних на проєктування, проєктування об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

За результатами наданих послуг підрядник повинен до 31 грудня 2020 року передати Енергодарській міській раді наступні документи і матеріали у двох примірниках на паперових та електронних носіях інформації:

 • 1. технічний звіт з топографо-геодезичної зйомки масштабу 1:500 території міста Енергодара Запорізької області загальною площею 344 га;
 • 2. топографо-геодезичні та картографічні плани в масштабі 1:500;
 • 3. електронний документ, що містить відомості про результати роботи топографо-геодезичної зйомки масштабу 1:500 у форматі DWG.

Під час моніторингу електронної системи закупівель Прозоро ми знайшли аналогічну послугу, яку замовила Тернопільська міська рада у серпні 2019 року. За умовами договору ТОВ «Аналітика» було проведено топографо-геодезичні роботи, в тому числі аерофотозйомки на території Тернопільської міської територіальної громади площею 10 000 га, вартість робіт складала 1 199 612 грн.

Матеріали, які були передані  Тернопільській міській раді за результатами надання послуг:

 1. Геоприв’язані цифрові аерофотознімки з розміром пікселя 12 см на місцевості на машинному носії у форматі *.tif 8 біт для кожного спектрального діапазону у компресорному форматі JPEG в місцевій системі координат Тернопільської області (UA_UCS_2000/LCS_61). Копія документу контрольного перегляду матеріалів аерофотознімання відповідного підрозділу Міністерства оборони України щодо права використання матеріалів аерофотознімання без грифа обмеження доступу.
 2. Цифрові інженерно-топографічні плани масштабу 1:2000 та масштабу 1:5000 у векторному вигляді, зшиті в єдиний масив на машинному носії у форматі shapefiles SHP (ArcView), *.dmf в місцевій системі координат Тернопільської області (UA_UCS_2000/LCS_61).
 3. Інженерно-топографічні плани масштабу 1:2000 та масштабу 1:5000 в графічному (друкованому) вигляді (1 екземпляр) і на машинному носії у форматі *.tif з файлом прив’язки *.tifw в місцевій системі координат Тернопільської області (UA_UCS_2000/LCS_61).
 4. Цифрові ортофотоплани масштабу 1:2000 з роздільною здатністю 14 см на місцевості та масштабу 1:5000 з роздільною здатністю 20 см на місцевості (нахил дахів будівель від надира не більше 2°) на машинному носії у форматі *.tif з файлом прив’язки *.tifw у не згорнутому форматі GeoTiff 8 біт для кожного спектрального діапазону, а також у компресованому форматі JPEG в місцевій системі координат Тернопільської області (UA_UCS_2000/LCS_61).
 5. Зведений технічний звіт з виконаних послуг.
 6. Передача технології - ліцензійне програмне забезпечення: “Digitals”, версія 5.0(XE) або аналогічне 4 штук, з метою перегляду та редагування інженерно-топографічних планів створених за результатами виконаних послуг.

Послуги відрізняються лише масштабом, так Енергодарська міська рада замовила точніші топографо-геодезичні та картографічні плани масштабу 1:500, а Тернопільська міська рада замовила ортофотоплани масштабу 1:2000 та 1:5000.

Як бачимо, Тернопільська міська рада під час проведення топографо-геодезичних робіт на території міста в 30 разів більше, ніж Енергодар витратила майже у п’ять разів менше бюджетних кошів чим заплановано Енергодарською міською радою, на нашу думку різниця у масштабах не може компенсувати завищену вартість послуги.

Якщо Вам відомі:

 • 1. факти порушення законів України посадовими особами;
 • 2. факти про корупційні схеми у державних органах, комунальних підприємствах та органів місцевого самоврядування;
 • 3. зловживання службовим становищем посадових осіб.

Звертайтесь до ГО "Справжні дії":

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі