"Завжди є альтернативні пропозиції": що думають запорізькі депутати про нового заступника мера?

'Завжди є альтернативні пропозиції': що думають запорізькі депутати про нового заступника мера?

Напередодні проведення 47-ї сесії міської ради з'явилось повідомлення про звільнення заступника голови з питань діяльності виконавчих органів влади Олексія Бородая. Однак кандидатура на вакантну посаду стала відома одразу - депутат від фракції "Нова політика" Віктор Гординський.

Відомо, що своє життя він присвятив роботі на "Мотор Січі" - слюсар, майстер контрольний, механік та начальник автомобільної колони. Ми не полінувались та проаналізували декларацію вже призначеного нового заступника, у якій знайшли інформацію про земельну ділянку, квартиру, дві автівки, чималі грошові подарунки, 5000 доларів, 2000 євро та ін. Загалом, Віктор Городинський не бідував, працюючи на хвалебному запорізькому підприємстві.

Однак, напередодні голосування за депутата, наші журналісти поцікавились у депутатів міської ради, чи задоволені вони запропонованою кандидатурою та чи мають альтернативні пропозиції.

"Утримуюсь від коментарів. Але завжди є альтернативні пропозиції", - Вячеслав Зайцев, політична фракція "Солідарність".

"А у нас бувають варіанти альтернативних пропозицій? Помічник мера пару днів і заступник. Але зараз я у відрядженні і не готовий дати оцінку, оскільки не маю уяви щодо досвіду Віктора Гординського", - Володимир Максимов, політична фракція "ВО "Батьківщина".

"Оскільки альтернативних пропозицій щодо кандидатури немає, а ця посада не повинна бути вільною жодного дня (бо напрямки, за які відповідав Олексій Бородай, є дуже важливими для Запоріжжя і його мешканців), вважаю за потрібне підтримати запропоновану кандидатуру", - Олег Германюк, політична фракція "Об'єднання "Самопоміч".

"Погоджуюсь із потенційною кандидатурою", - Ігор Воєводін, округ №35.

"Сьогодні перед сесією була зустріч Гординського з нашою фракцією. Ми розставили пріоритети з управління ЖКГ і вирішили підтримати його кандидатуру", - Олег Афанасьєв, політична фракція "ВО "Батьківщина".

Внаслідок голосування кандидатуру Віктора Гординського було погоджено, його підтримали 49 депутатів із 55 присутніх у сесійній залі. 

За нашою інформацією, депутат "Нової політики" може подати свою кандидатуру на посаду міського голови. Втім, місцеві обранці ніяк не коментують можливу участь Гординського у виборах.

Тож діяльність нового заступника міського голови у полі нашого зору. У разі появи цікавих фактів, ми проінформуємо вас.

Втім, Володимир Буряк не "пасе задніх" і веде активну політдіяльність. Учора, на сесії міської ради, мер озвучив пропозицію створити депутатам міжфракційну групу для участі у виборах, яку він й очолить.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі