Збільшення онлайн покупок: що українці купують за кордоном?

Збільшення онлайн покупок: що українці купують за кордоном?

Під час карантину все більше українців оцінили переваги онлайн-шопінгу за кордоном. Топ найулюбленіших закордонних інтернет-магазинів очолив Aliexpress, а кількість замовлень з нього зросла на 28% у порівнянні з квітнем минулого року.

Про це повідомили у компанії Nova Poshta Global.

«Зростання обсягів ми пов’язуємо із запуском на сайті AliExpress замовлення доставки напряму у відділення Нової пошти. Потрібно лише вказати опцію AliExpress Standard Shipping та на карті обрати найближче відділення, - коментує директор Нова пошта Глобал Юрій Беневитський. – У середньому за день клієнти Нової пошти замовляють близько 2,6 тон товарів виключно із Aliexpress. Наразі ми регулярно доставляємо покупки чартерними вантажними літаками та потягом. Наступний літак очікуємо вже на початку травня».

За 1 квартал 2020 року Нова пошта Глобал, що входить до групи компаній Нова пошта, доставила лише літаками більше 1 тис. тонн товарів із Китаю та США. Найулюбленішим закордонним інтернет-магазином серед українців продовжує бути Aliexpress, на якому зросла не лише кількість замовлень, а й середній чек покупок. Якщо до карантину він становив $6,6, то тепер він зріс до $11,6, а серед замовлень українців збільшилась кількість захисних засобів та товарів медичного призначення – маски, респіратори, термометри тощо. Але найпопулярнішими категоріями товарів залишаються чохли для телефонів, кабелі, зарядні пристрої, одяг, взуття, білизна та БАДи.

Другу позицію після Aliexpress за популярністю серед українців займають американські онлайн-магазини: iHerb, Ebay, Amazon та 6p.m. 

 

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі