Здорожчання комуналки: скільки на Запоріжжі доведеться платити за тепло

Здорожчання комуналки: скільки на Запоріжжі доведеться платити за тепло

Навіть за однокімнатну квартиру доведеться сплачувати мінімум шість тисяч гривень на рік.

На Запоріжжі знову зростуть тарифи на комунальні послуги. Зокрема, вони стануть вищими у Мелітополі.

Попри те, що газ став дешевший, тарифи на тепло зростуть на 2,42% порівняно із поточними, повідомляє "Знай.юа".

"У новому тарифі зросте умовно-постійна складова – це ремонти, амортизація, банківські послуги, утримання всіх будівель і споруд, зарплата, частина електроенергії, паливо. Ось ця складова збільшиться на 124%. Тобто майже в 2 рази", – прокоментувала здорожчання комуналки директор тепломережі Мелітополя Олена Ялсукова.

Зокрема, для сім'ї, яка проживає в однокімнатній квартирі площею 36,2 кв. метра при новому тарифі річна оплата становитиме 6028 грн. При проживанні у двокімнтаний квартирі площею 46,8 кв доведеться сплачувати за тепло 7663 грн. на рік, а у трикімнатній, площею 64,5 кв м – вже до 9026 грн, щоправда, теж на рік.

Ми писали, що борги мешканців Запорізької області за комунальні послуги становлять суттєву суму у три мільярди гривень. За травень запоріжці сплатили 700 млн грн за комунальні послуги, зменшивши показники заборгованості за деякі послуги, натомість через здорожчання низки інших комунальних послуг заборгованість з них тільки зросла.

Комунальники вже в котрий раз погрожують почати відключати боржників від усіх систем, за які є заборгованості. Також нагадаємо, що с 1 травня на несплачену комуналку нараховується пеня.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі