Президент призначив нових очільників Запорізьких РДА

Президент призначив нових очільників Запорізьких РДА

Сьогодні, на сайті президента України Володимира Зеленського, опублікували розпорядження щодо призначення нових голів Запорізьких РДА.

Відтак, очільником Розівської районної державної адміністрації перевибрали – Володимира Ревута. Аналогічна ситуація з головою Пологівського району – повторне розпорядження вийшло і про зайняття посади Артуром Крупським.

Головою Приморської РДА став — Артем Попов, який керував Більмацькою райдержадміністрацією. Відповідно звільнили з цієї посади Сергія Бєлічева.

Сергій Селевич — колишній голова Мелітопольської РДА, став новообраним головою Приазовської районної державної адміністрації. Відповідно Наталія Романенко залишила цю посаду.

Наша редакція вирішила ознайомитись із персоналіями майбутніх очільників.

Наприклад,  Володимир Ревута попри не значні статки, в декларацію вніс дві земельні ділянки (площами 6 0000 м² та 1287 м²). 

У Артура Крупського, дружина обіймає посаду провідного спеціаліста відділу прогнозування, фітосанітарної діагностики та аналізу ризиків управління фітосанітарної безпеки ГУ "Держпродспоживслужби" в Запорізькій області. Безпартійний, але у на місцевих виборах у 2015 році балотувався від партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"“ до органу “Запорізька область Пологівська районна рада”.

У Артема Попова статки значно більші, але задекларовані на батька та матір. У сімейній скарбничці 15 житлових будинків або земельних ділянок. Сам Артем має 2 автівки Mitsubishi L 200 та TOYOTA CAMRY. Батько теж має 2 автомобілі:  Land Rover Defender  та MERCEDES BENZ G 350D, та дві мати - Mercedes benz Vito 120 та Ford 1.1 Fiesta, як то кажуть, щоб ніхто не засмучувався. 

Крім того, за інформацією НАЗК, Артем Попов у декларації за 2016 рік зазначив недостовірні відомості щодо вартості придбаного ним автомобіля, а також наявності корпоративних прав у його матері. Загальна сума невірогідних відомостей у декларації становить понад 1,1 млн грн.

Сергій Селевич — головний лікар, безпартійний. На місцевих виборах у 2015 році балотувався від партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" до органу "Запорізька область Мелітопольська районна рада".

Зазначимо, у пана Селевича кількість транспортних засобів набутих з 2015 року в декларації вказано - 1; з них по 1 не зазначено ціну. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі