Земельні угіддя та автопарк: що містить декларація сільського депутата Запорізької області?

Земельні угіддя та автопарк: що містить декларація сільського депутата Запорізької області?

Ми продовжуємо аналізувати декларації чиновників та депутатів Запорізької області, щоразу знаходячи в них чимало цікавих деталей. Чи навпаки - посадовці не приховують свої неабиякі статки. Наразі аналізуємо щорічну декларацію депутата Балківської сільської ради Жолудя Віталія Володимировича.

Згідно з е-декларацією, Віталій Володимирович є головою Фермерського господарства "Альянс-Агрос", що пояснює наявність у його власності чималої кількості земельних ділянок та кілька одиниць сільськогосподарської техніки.

Зокрема, депутат сільської ради має щонайменше 15 земельних ділянок, зерносклад та два трактори вартістю 49 та 140 тис грн. Дохід від зайняття підприємницької діяльності Віталія Жолудя становить майже 1,5 млн грн.

Крім цього, депутат від фракції "ВО "Батьківщина" задекларував квартиру, житловий будинок, гараж і магазин, вартість яких не зазначена. Крім спецтехніки, Віталій Володимирович має мотоцикл Honda, а також два легкових автомобілі - ЗАЗ 2003 і Hyndai SantaFe 2012 року випусків.

Останнє, що містить декларація обранця - це зберігання грошових активів на суму 26 тис доларів.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі