Земельні угіддя та дві квартири: на що витрачає свій дохід секретар і депутат сільської ради?

Земельні угіддя та дві квартири: на що витрачає свій дохід секретар і депутат сільської ради?

І в селах можна доволі непогано жити! Особливо, коли є земельні ділянки та кілька квартир. Сьогодні мова піде про секретаря та депутата Новогупалівської сільської ради Вілнянського району, родина якого вміє розпоряжатися доходами.

У декларації Романа Сухосада фігурує не тільки його майно, але й статки жінки та тещі. Тож таке благополуччя варто розцінювати ніяк інакше, як сімейне. 

Секретар сільради володіє двома квартирами та житловим будинком, а також двома земельними ділянками загальною площею 65 тис. кв. м. У свою чергу, власником двох земельних ділянок загальною площею 84 тис. кв. м. виступає його дружина  Теща депутата також має землю - майже 74 тис. кв. м.

У 2015 році співробітник сільської ради обзавівся легковим авто - Chery Amulet DA11A 2007.

За 2019 рік Роман Сухосад заробив 292 тис. грн., а його дружина - лише 26 тис. грн. Однак від надання майна в оренду вона отримала ще 22 тис. грн. 

При цьому, депутат зберігає 100 тис. грн. готівкою та має 3 відкритих банківських рахунки.

Враховуючи невелику заробітну плату дружини Романа Сухосада, можна сказати, що робота в сільській раді та володіння такими земельними угіддями приносить сталий дохід родині та непогані статки.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі