Земельні угіддя та грошові збереження: про що "каже" декларація сільської депутатки?

Земельні угіддя та грошові збереження: про що 'каже' декларація сільської депутатки?

Спливає термін, коли посадові особи повинні подати декларації про статки та доходи за 2019 рік. Так, до 1 квітня чиновники і депутати повинні подати декларації за минулий рік і ми розпочинаємо серію матеріалів про їхні досягнення.

У сільській місцевості можна жити доволі непогано - особливо, коли маєш додатковий заробіток у депутатському кріслі. Можна і землею обзавестися, і грошовими активами, а також придбати собі непогану автівку.

Сьогодні мова піде про головну економістку ТОВ "Олександрівська" Приазовського району Шелудько Аллу. За сумісництвом, Алла Іванівна ще й має депутатські повноваження в Олександрівській громаді. Декларація посадовиці доволі цікава, бо налічує чимало нерухомого майна.

Аналізуючи блок "об'єкти нерухомості", вже можна замислитися - пані Анна володіє 6-ма земельними ділянками загальною площею понад 248 тис.кв.м, а також має житловий будинок та квартиру.

Кілька років тому Анна Іванівна придбала автомобіль - Хонда Аккорд вартістю 307 тис. грн. 

Працюючи на посаді головного економіста, чиновниця має річний дохід у розмірі 106,8 тис. грн. Крім того, Анна Шелудько отримала 54,7 тис. грн від надання майна в оренду.

Анні Іванівні вдалося назбирати чималу суму готівкою - 253 тис.грн. Цікаво, на чому змогла заробити пані Шелудько, - на посаді економіста чи депутатки - аби забезпечити своє матеріальне становище?

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі