«ЗЕмля!» : у Запорізькій області фермери вийшли на протест проти ринку землі

«ЗЕмля!» : у Запорізькій області фермери вийшли на протест проти ринку землі

Понад двісті осіб перекрили трасу Харків — Сімферополь, у районі села Новобогданівка Мелітопольського району. Люди виступають проти законопроекту про продаж землі.

Мітингувальники вимагають від президента: відкликати всі законопроекти, які передбачають прямий  або завуальований продаж сільгоспземель, продовжити мораторій на 5 років до розробки та прийняття законодавчих актів, які будуть відповідати інтересам народу, забезпечити викуп селянських паїв державою або громадою за справедливою ціною.

Серед мітингувальників представники: фермерів, постачальники добрив та запчастин, співробітники фермерських господарств. На підтримку аграріям, прийшли активісти «Національного корпусу». Керівник організації зазначив, що подібна акція відбудеться завтра у Києві, де з’їдуться фермери зі всієї країни, та будуть вимагати від президента не приймати земельне законодавство без обговорення з тими, кому вона належить.

На перекритій трасі вишукувалась  колона з машин. Активісти пропускають тільки карети швидкої допомоги та машини з дітьми, інших просять із розумінням віднестись до перекриття дороги.

Учасники протесту кажуть, що на акцію зберуться і завтра.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі