ЗЕпоріжжя: політична сила без команди та чіткого плану?

ЗЕпоріжжя: політична сила без команди та чіткого плану?

Запорізька громадська приймальня від "ЗЕкоманди" припинила своє існування. Разом з тим зникла і єдність політичної сили, і прагнення до чіткого планування дій.

Під час президентських виборів у Запоріжжі функціонувала приймальня від партії "Слуга народу", куди могли зввертатись прибічники фракції. Однак це був не штаб, і ніякі дії-схеми у ньому не розроблялись. Після завершення виборів приміщення орендували та відкрили у ньому магазин.

Загалом, як зазначають у виданні "Гвозди", партійний штаб ЗЕкоманди так і не з'явився, а висвітлення діяльності ведеться нестабільно. Останній запис на головному сайті політсили - це новина про відкриття цієї самої приймальні у Запоріжжі.

Журналісти видання зв'язались з місцевими "слугівцями", аби дізнатись про справи фракції та планах на вибори. Так, народний депутат Сергій Штепа відповів, що наразі "коментувати нічого", не називаючи імен кандидатів на місцевих виборах.

Натомість, Євген Шевченко був більш говірким і повідомив, що потенційними кандидатами на мандати депутатів міськради є Ірина Дергачова (близька до активістки Ірини Лех та підприємця Юрія Ружина), Надія Александрова та Анатолій Сидоренко (голова Незалежного профсоюзу працівників "Швидкої допомоги"). Однак про справи партії пан Шевченко також не розповів.

Однак, близькі до президентської партії джерела повідомили, що у фракції не має не лише штабу, але й єдності серед її представників. Зазначається. що народні депутати навіть розділились на дві групи з різними поглядами. До першої входять Юлія Яцик і Євген Шевченко, а до другої - Сергій Штепа, Роман Соха, Михайло Крячко.

Євгену Шевченку не подобається самореклама Сергія Штепи та Романа Сохи на будівництві мостів, адже проблемою займається і він також. У свою чергу, Михайло Крячко відкрив приймальну в окрузі Юлії Яцик, що обурило депутатку.

Натомість Віталій Туринок, за словами Богдана Василенка, веде себе у цій ситуації доволі пасивно. Складається враження, що він взагалі не розуміє, що робить у Запоріжжі.

При такій єдності фракції буде важко досягти позитивних результатів на виборах.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі