Зірки українського шоу-бізнесу "прокачають" енергодарців своїми хітами

Зірки українського шоу-бізнесу 'прокачають' енергодарців своїми хітами

В Енергодарі мають вельми оптимістичні прогнози стосовно завершення епідемії. Так, 3 квітня Відділом культури міськради Енергодарської міської ради оголошені відкриті торги з організації проведення святкового заходу з нагоди 50-ї річниці міста Енергодара, вартістю 2 467 300 гривень.

Проведення концертів із залученням відомих українських артистів Анастасії Каменських, MÉLOVIN, Мішель Андраде та Володимира Гришко заплановано на 12-13 червня.

Зазначимо, що у тендерній документації прописано, що дати проведення заходу можуть бути перенесені з урахуванням форс-мажорних обставин, але не пізніше 30 серпня 2020 року.

Святкування заплановано проводити два дні: в перший день - у міському палаці культури «Сучасник» відбудеться концерт Народного артиста України Володимира  Гришка. А ось другий день буде цікавішим, концерт проведуть на стадіоні «Старт» із залученням української співачки Анастасія Каменських, переможцем «X-Фактор» та учасником «Євробачення» MÉLOVIN та чарівною Мішель Андраде.

Концерт розпочнеться об 19-00 та триватиме три години, на виступ кожного артиста виділено 50 хвилин. Ведучим на святковий захід запрошено шоумена Андрія Джеджулу.

Сподіваємось, що ми разом подолаємо коронавірус, і вже улітку зможемо повернутись до звичайного життя, а мешканці Енергодару відсвяткують день міста!

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі