"Злодії в законі" нестимуть кримінальну відповідальність" - Зеленський

'Злодії в законі' нестимуть кримінальну відповідальність' - Зеленський

Володимир Зеленський подав до Верховної Ради проект закону, що передбачає кримінальну відповідальність за створення злочинних спільнот і перебування в статусі «злодія в законі». Повідомляється на Офіційному інтернет-ресурсі Володимира Зеленського. 

Президент України подав до Верховної Ради проект закону «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за злочини, вчинені злочинною спільнотою», який передбачає кримінальну відповідальність за перебування осіб у статусі «злодія у законі».

Відповідний законопроект був розміщений 2 грудня на сайті парламенту і спрямований на розгляд комітету з правоохоронної діяльності з позначкою «визначений президентом як невідкладний».

Як зазначається у пояснювальній записці:

«Організована злочинність та особи, які здійснюють таку організацію й керівництво – «злодії у законі», формують в Україні типове для країн колишнього СРСР злочинне середовище. Для нього характерні: наявність жорсткого кодексу поведінки, сталих кримінальних традицій, а також високий рівень організованості, ієрархічності, закритості та конспіративності».

Нагадаємо, учасники ОЗУ на Запоріжжі погрожують представникам поліції.

Вчора, близько 13:24 до чергової частини  ГУНП в Запорізькій області зателефонував чоловік, який представився Жорою Аветисяном, та поцікавився чи записуються телефоні розмови, після чого повідомив, щоб передали генералу ГУНП в Запорізькій області, якщо "закриють" його брата, тоді він пошкодує, що на світ з'явився. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі