Зменшення фінансування вчителів, маєток у Греції нового губернатора та замовлення запорізької лікарні: підсумки дня

Зменшення фінансування вчителів, маєток у Греції нового губернатора та замовлення запорізької лікарні: підсумки дня

Про найважливіше 22 травня.

Аграрний труд приніс депутату Запорізької облради понад 3 млн прибутку, заощаджень та люксовий автомобіль

«Что посеешь, то и пожнешь» - цю народну приказку можна використовувати у багатьох випадках та сенсах, але як найдоречніше вона виглядає у сільськогосподарській  площині. Депутат Запорізької обласної ради й директор ТОВ «Агрофірма імені Мічуріна» Віктор Дудка, напевно, добре запам'ятав ці слова, адже пожав він 27 земельних ділянок, понад 3 мільйони гривень прибутку та дорогезний люксовий автомобіль. Про це депутат сам зазначив у своїй щорічні декларації. (Читати)

Мільйон на розробку проєкту та 131 мільйон на його реалізацію: Запорізька обласна клінічна лікарня оголосила черговий тендер

Відомо, що у наш час та у зв'язку з новими реаліями через епідемію коронавірусу одним із найстратегічніших об’єктів країни стають медичні заклади, які намагаються фінансувати у повному обсязі, не дивлячись на свої нюанси. Тому лікарні діють за принципом «поки дають – треба брати», як це робить КУ «Запорізька обласна клінічна лікарня» ЗОР, яка оголосила тендер на термомодернізацію будівлі головного корпусу, вартістю - 131 322 614,60 гривень. (Читати)

Дві нові квартири та мільйонну зарплатню має депутат Запорізької міської ради

У наші часи бути депутатом не просто: невдоволена громада, проблеми на кожному кроці дають про себе знати: у першу чергу це стосується емоціональної складової здоров’я. Розповсюдженою порадою є шопінг, однак коли ти депутат, причому з доволі пристойною зарплатнею, то й радувати себе потрібно не одежиною, а нерухомістю, до приклада наводимо депутата Запорізької міської ради Олександра Мотренка. (Читати)

Зменшити фінансування медиків та вчителів: останні розпорядження голови Запорізької обладміністрації

Обидва розпорядження стосуються зменшення фінансування освітніх програм. Так, розпорядженням № 194 «Про зменшення обсягу субвенції на реалізацію програми «Спроможна школа для кращих результатів» на 2020 рік» урізано фінансування програми «Спроможна школа для кращих результатів» на 40 мільйонів гривень. (Читати)

Налагоджений бізнес і будинок у Греції: що відомо про статки нового губернатора Запорізької області?

Не пройшов і рік, як "епоха правління" Віталія Туринка завершилась. Уряд швидко знайшов заміну губернатору, вже представивши його населенню. Ми не могли оминути постать нового голови ЗОДА, вирішивши познайомити вас із його статками. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі