Зміна керівництва в Укравтодорі: що чекає на Запоріжжя

Зміна керівництва в Укравтодорі: що чекає на Запоріжжя

Кабінет міністрів України призначив нового очільника «Укравтодору» Олександра Кубракова. Про це повідомляє Урядовий портал.

«Слугівця», експерта ІТ-ринку і мобільного зв’язку, що спеціалізується на «державі у смартфоні» та впровадженні 4G - Олександра Кубракова, визначено переможцем конкурсу на посаду голови Державного агентства автомобільних доріг України.

Першими «кроками» на новій посаді Кубраков визначив: повне оновлення керівного складу служб автомобільних доріг в областях, а також керівництва ДАК «Автомобільні дороги України». Також планує зробити ревізію підготовки до зимового сезону та підготувати плани відновлення доріг на 2020 рік.

Питання будівництва запорізьких мостів, все ж таки потрохи зрушаться з мертвої точки. За слова новообраного керівника, найближчим часом планується оголошення міжнародного тендеру на добудову запорізького мосту та підписання кредитної угоди з ЄБРР та ЄІБ на загальну суму 900 мільйонів євро. Для збільшення фінансування Дорожнього фонду Уряд буде залучати кошти іноземних партнерів.

Також Прем’єр -  міністр Олексій Гончарук підкреслив:

«Якісні дороги — один з наших топ-пріоритетів. Наступного року Уряд заклав 33,4 млрд грн на ремонт та утримання доріг державного значення, вдвічі збільшили суму на безпеку дорожнього руху. За наступні п’ять років ми плануємо привести до нормативного стану 24 тис. км доріг національного значення. Такі ж амбітні плани у нас і по відновленню місцевих доріг. Щоб все це втілити, нам в команді потрібна чесна та професійна людина в керівництві Укравтодору. Пан Кубраков вже показав себе як професіонал під час будівництва траси Запоріжжя-Маріуполь», — сказав Прем’єр-міністр.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі