Зміни у складі очільників РДА у Запорізькій області

Зміни у складі очільників РДА у Запорізькій області

Сьогодні на засіданні, Кабінет міністрів України погодив нових глав РДА у Запорізькій області. Про це повідомив на своїй сторінці народний депутат Олексій Гончаренко.

Новообраний список кардинально різниться із запропонованими особами на посаду, який оприлюднили 6 листопада поточного року.

Відтак  за словами нардепа новими очільниками РДА стали:

Півень Ірину Григорівну обрали головою - Бердянської РДА, але у листопаді уряд призначив, на цю посаду  Алла Галушак, яка з квітня 2013 року обіймає посаду керівника апарату Бердянської районної державної адміністрації Запорізької області.

Симоненко Юлія Іванівна, змістила Людмилу Рябовол, яку раніше затвердили на цю посаду,  та стала головою -  Більмацької РДА.

Полієктова Романа Альфредовича відповідно призначено головою - Запорізької РДА, на цю посаду радили Юрія Богданова, який є директором ТОВ «Соціальна торгова мережа "Соцторг"». За часів радянського союзу працював в підрозділах по боротьбі з економічною злочинністю. З жовтня 2017 до червня 2018 обіймав посаду директора комунального підприємства «Благводсервіс Широківської громади». На позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року був уповноваженою особою від політичної партії «Громадянська позиція»  по 82 одномандатному виборчому округу.

Глинських Олег Геннадійович, все ж таки став головою Кам’янсько-Дніпровської РДА. Хоча 6 листопада Уряд погодив на посаду голови Кам'янсько-Дніпровської РДА, нинішню заступницю голови Ірину Зикову, але з невідомих обставин призначення не відбулось.

Хворостянов Анатолій Анатолійовичголова Оріхівської РДА, раніше на цю посаду було запропоновано Світлану Мандрич.

Розпорядженням президента Юр'єву Тетяну Миколаївну призначенно головою -  Веселівської РДА

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі