"ЗОДА з майбутнього", багатомільйонна рекострукція площі Фестивальної та вирішення проблем заводу: підсумки дня

'ЗОДА з майбутнього', багатомільйонна рекострукція площі Фестивальної та вирішення проблем заводу: підсумки дня

Фото: Висота ЗП

Економія, або непорозуміння: чи справді «Запоріжсталь» зменшила видатки ветеранам комбінату?

Все частіше з’являється інформація щодо фінансових проблем на ПрАТ «Запоріжсталь» через промислову кризу, яка не обійшла стороною металургійну промисловість. Донедавна комбінат «Запоріжсталь» славився своїм соціальним забезпеченням: дитячі табори для дітей працівників, путівки до санаторію-профілакторію або на бази відпочинку, медичне обслуговування у клініці «ВітаЦентр». Однак, криза змушує оптимізувати витрати. (Читати)

У Запорізькій області райрадівець змінює свою посаду на кращу пропозицію

Керуючий справами виконавчого апарату Якимівської райдержадміністрації Анатолій Пилипчук залишає свою посаду через призначення головою установи. Зазначається, що у 2016 році діяльність чиновника підлягала перевірці у зв'язку з процедурою "очищення влади". (Читати)

Запорізька ОДА готує масштабну реконструкцію площі Фестивальної за 120 мільйонів

Міська та обласна влада Запоріжжя продовжують виділяти чималі кошти на реконструкцію інфраструктурних об'єктів. На цей раз у Запорізькій облдержадміністрації вирішили, що на ремонт площі Фестивальної не шкода виділити і 120 млн грн. (Читати)

У Запоріжжі представники влади вирішують проблеми «Кремнійполімеру»

Запорізька обласна адміністрація спільно з представниками ГУ ДСНС України в Запорізькій області, Державної екологічної інспекції розв'язують проблему стану техногенно-екологічної безпеки на Запорізькому державному підприємстві «Кремнійполімер». (Читати)

"ЗОДА з майбутнього": що поробляють чиновники уночі?

5 лютого у залі Запорізької облдержадміністрації відбулось засідання регіональної комісії з оцінки та відбору інвестиційних програм і проєктів, що можуть реалізовуватися шляхом бюджетних коштів. Відповідна нарада транслювалась в онлайн режимі, проте деякі факти  викликають питання. (Читати)

Костянтин Бриль та грантові гроші для соціально-економічних потреб ветеранів АТО (оновлено)

Сьогодні ми згадаємо ще один з етапів діяльності Костянтина Бриля на посаді губернатора Запорізької області, який пов’язаний з відновленням інфраструктури, створенням умов для надання медичних послуг, реабілітації та психосоціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та ветеранів АТО/ООС, підтримкою розвитку їх підприємницького потенціалу та отримання доходу. (Читати)

Кіночетвер: що пропонують запоріжанам у кінотеатрах?

Не встигаєш помічати, як пролітає тиждень. Знову четвер – день кінопрем’єр. Давайте дізнаємось, чи варто відвідати кінотеатри цього тижня. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі