"ЗОДА з майбутнього": що поробляють чиновники уночі?

'ЗОДА з майбутнього': що поробляють чиновники уночі?

5 лютого у залі Запорізької облдержадміністрації відбулось засідання регіональної комісії з оцінки та відбору інвестиційних програм і проєктів, що можуть реалізовуватися шляхом бюджетних коштів. Відповідна нарада транслювалась в онлайн режимі, проте деякі факти  викликають питання.

Регіональною комісією обговорювалися програми та проєкти регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися шляхом коштів державного фонду регіонального розвитку у 2020 році. Онлайн-трансляція була запланована на 15:30. Для того, щоб усі охочі могли передивитися засідання, відповідний запис виклали у мережі.

І тут виникає перше питання: "Чому у підписі відеоматеріалу вказане 25 лютого?". Запорізька облдержадміністрація настільки засвоїла новітні технології, що проводить наради із майбутнього?

Вмикаємо запис, і вже на 35-ій секунді відео постає інше питання. Перший заступник голови ЗОДА Іван Федоров каже своїм колегам: "Доброї ночі". Комісія дійсно працює вночі, не покладаючи рук, чи заступник Віталія Туринка просто запрацювався?

Дива, та й годі. Яку інновацію випробує установа наступного разу? Чи може засідатиме кілька днів поспіль? Будемо слідкувати.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі