ЗОДА з третьої спроби замовила послуги за 17 мільйонів у фірми "Запоріжсталі"

ЗОДА з третьої спроби замовила послуги за 17 мільйонів у фірми 'Запоріжсталі'

Департамент капітального будівництва Запорізької облдержадміністрації має намір замовити у ТОВ “Будмонтажснаб” захист від підтоплення і затоплення північно-західної частини Вільнянська вартістю 16,9 млн грн.

Про це повідомили у виданні "Наші гроші. Запоріжжя" з посиланням на систему електронних закупівель.

Згідно з тендерною документацією, підрядник зобов'язується провести у провулку Тракторному та вулицях Незалежності України, Першотравневій, Маяковського, Запорізькій, Козацькій, Покровській наступні роботи:

  • - перевлаштувати кабелі зв’язку на водовідвідних колекторах та каналах-кюветах;
  • - влаштувати вхідні та вихідні оголовки водопропускної споруди у провулку Солідарності;
  • - перевлаштувати перепадну камеру, улаштувати пішохідні містки;
  • - провести низку робіт з трубами-переїздами на вул. Запорізька, Маяковського, вузловими прямокутними колодязями, поворотними колодязями, каналами-кюветами, колекторами, водопропускними спорудами;
  • - перевлаштувати стальний газопровід на перетині з водовідвідним колектором;
  • - улаштувати трубчаті переїзди 2х1000 на період будівництва.

Конкурентами ТОВ “Будмонтажснаб” на тендері були ТОВ “Магістральбудмонтаж” та ТОВ “СК Укрстрой”. Фірми мали дорожчі пропозиції на 679 тис. грн та 100 тис. грн. А ТОВ “Хозхімсервіс”, ТОВ “Комунтех” та ТОВ “Буд-інновація” - дешевшими на 1,9 тис. грн, 199 тис. грн та 200 тис. грн. Однак, пропозицію ТОВ “Хозхімсервіс” відхилили у зв'язку з відсутністю завіреного реєстру платників податків на додану вартість та листа-роз’яснення з законодавчими причинами неподання таких документів. У свою чергу, ТОВ “Комунтех” не надало документи на техніку та на підтвердження трудових відносин з робітниками. ТОВ “Буд-інновація” не надало повний комплект документів на техніку та не підтвердило трудових відносин з працівниками робочих професій.

Варто зазначити, що відповідні торги намагалися провести двічі. Першого разу тендерний комітет відхилив обох учасників. Так, у ТОВ “Будмонтажснаб” не було ні дати підписання документу, ні його кінцевого строку дії, а в техпаспорті та у довідці про наявність техніки – різний реєстраційний номер КАМАЗу. В іншого учасника - ТОВ “Рада 2007” - був відсутній електронний підпис на тендерній пропозиції, не було проєкту договору та довідки про субпідряд.

Другий тендер скасували, адже у ньому брало участь ТОВ “Будмонтажснаб”.

Власником ТОВ “Будмонтажснаб” є Андрій Режко. Як вказувала фірма, вона виконала вже 10 підрядів для ПАТ “Запоріжсталь” з групи “Метінвест” Ріната Ахметова. Загалом це шостий виграний підряд фірмою, з яких два від Департаменту капітального будівництва Запорізької облдержадміністрації.

Зазначається, що перший підряд “Будмонтажснаб” отримало у 2018 році – на реконструкцію очисних споруд у Вільнянську. Наразі фірму підозрюють у підробці документів та непоставці обладнання під час виконання цього замовлення. Справи щодо обвинувачення чиновника ОДА Вячеслава Кузнєцова та директора ТОВ “Будмонтажснаб” Андрія Режка окремо розглядають у суді.

Крім того, для виконання вказаної реконструкції “Будмонтажснаб” залучало фірму, яка належала Світлані Кушнір. З останньою у подружжі перебував Сергій Кушнір, який у 2016 році стажувався на посаду начальника Управління капітального будівництва Запорізької ОДА, однак програв конкурс. Замовником тендеру виступало саме зазначене Управління.

Також “Будмонтажснаб” вже тривалий час судиться з КП “Паркування” Запорізької міськради за приміщення. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі