"Золоті яйця", деклараційні таємниці судді на Запоріжжі та банкрутство Інтайм: підсумки дня

'Золоті яйця', деклараційні таємниці судді на Запоріжжі та банкрутство Інтайм: підсумки дня

Найголовніше за 2 березня

"Золоті яйця" для запорізьких навчальних закладів, або як збагачуються на харчуванні дітей?

Сьогодні все більшої уваги привертає питання якості та вартості харчових продуктів, які постачаються у дошкільні заклади Запоріжжя. Так, журналістів видання "Факти Запоріжжя" прикував увагу тендер Територіального відділу освіти Хортицького району від Департаменту освіти та науки ЗМР. Більше тут.

На незадовільний стан доріг можна поскаржитись

Укравтодор створив інтерактивну карту, через яку з’явиться можливість в режимі реального часу залишати скарги щодо стану доріг. Більше тут.

Кого у лютому привіз LIFT у Запоріжжя?

Мабуть, вже всі забули про проект команди Зеленського соціальний LIFT, та нагадаємо, що він ще живий і продовжує функціонувати. Так, завдяки «ліфту» відбирають фахівців з народу для проведення реформ в країні та призначають в регіонах на керівні посади.  Після публікації, у якій ми розповідали, що Віталій Гура навчається у Запорізькому національному університеті, за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» ми отримали інформацію, що Віталій Вікторович у лютому вже закінчив навчання. При цьому, дипломний проект, на здобуття ступеню магістра з публічного адміністрування, фахівця з державного управління за новопризначеного чиновника був написаний сторонньою людиною, якої Віталій Гура лише пересилав електронні листи від свого наукового керівника. Більше тут.

Деклараційні таємниці Приазовського судді на Запоріжжі стають явними

"Примусьте неупередженого суддю розбирати свою власну справу, і подивіться, як він почне тлумачити закони", – колись казав П’єр Бормаше. Щоб полегшити долю обличчям закону їх «справу» будемо розглядати та освітлювати ми – 4 влада. Сьогодні, розглянемо декларацію судді Приазовського районного суду у Мелітополі – Ганни Васильцевої. Більше тут.

Один з українських операторів доставки банкрут: запоріжани не можуть забрати посилки (відео)

Компанія Інтайм заявила про зупинку магістральної логістики і закриття частини відділень. Результат затримки не змусив себе довго чекати. Так розлючені запоріжани зібрались біля сортувального центру на Перемозі, по вулиці Томбовській 4а і вимагають свої товар і гроші, навіть написали заяву до відділення поліції. Більше тут.

Запоріжани знов дихали екологічно «чистим» повітрям із сірковуглецю та сірководню

Запорізька мобільна лабораторії моніторингу довкілля продовжує просвіщати містян про стан повітря у місті. Наразі дослідження проводились по вулиці Електричній,70 та в нічний час на площі Профспілок,2. Більше тут.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі